آشنایی با خواص سنگ جاسپر

این سنگ سنگی انرژی‌بخش است و می‌تواند برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند انرژی بخشیده و برای آنها الهام‌بخش باشد تا به سراغ خواسته‌هایشان بروند. اگر احساس تنبلی می‌کنید زمان آن رسیده تا از نیروی فوق‌العاده‌ی سنگ جاسپر برای غلبه بر تنبلی خود استفاده کنید. جاسپر قرمز به عنوان «سنگ چاکرا» شهرت دارد و می‌تواند مانند آدرنالین عمل کرده و انرژی زیادی به زندگی شما ببخشد. این سنگ باعث ایجاد انرژی مثبت و رفتار شاد شده و به شما برای برداشتن قدمی دیگر به سوی رویاهای‌تان انگیزه و نیرو می‌بخشد.

سنگ جاسپر که به عنوان سنگی شفابخش نیز شناخته می‌شود،‌ شما را به طبیعت پیوند می‌دهد. اگر یک سنگ جاسپر را در محل کار خود نگه دارید اولین قدم را برای خلاقیت و نوآوری برداشته‌اید. اگر احساس سردرگمی، بی‌حوصلگی یا عدم اشتیاق برای انجام کارها را می‌کنید یا افکار منفی به سراغ‌تان می‌آیند بهتر است به سراغ این سنگ بروید تا قدمی در تغییر زندگی خود و افزایش انرژی مثبت در زندگی‌تان بردارید.

علاوه‌بر ایجاد انرژی مثبت، سنگ جاسپر بر روی رونق و ثروت و خوشحالی نیز تاثیر دارد. یک سنگ جاسپر را در جعبه‌ی جواهرات خود قرار دهید و آماده‌ی تغییرات مثبت زندگی خود بشوید.

این خواص تنها در سنگ های طبیعی وجود دارد و سنگ های آزمایشگاهی دارای این خواص نیستند.

صنایع سنگ بزرگ پور

[uniplace_links]